Obsah fóra koppel.cz koppel.cz
Díky, krtku...

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Rozšíření funkčnosti web serveru

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra koppel.cz -> Projekty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
svarcik

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2007 4:22 pm    Předmět: Rozšíření funkčnosti web serveru Citovat

Zdravím,

předem se chci omluvit, pokud můj dotaz/požadavek bude trošku mimo.... Po pár počátečných problémech jsem na Flash disku rozjel popisovaný web server. Je to super věc, ale rád bych, kdyby se našel někdo, kdo by to trošku vylepšil... Ještě bych doplnil, že s php ani asp nemám žádné zkušenosti.

Jistě většina z vás řešila problém s evidencí filmů. Já jsem pro toto zvolil celkem propracovaný prográmek, který nejen že umí automaticky načítat informace o filmech, ale vše ukládá do databáze...

Našel by se někdo, kdo by nad onou DB udělal jednoduché rozhraní pro načítání dat do html formuláře? DB je přístupná z MS Accessu a je v ní vše uloženo včetně obrázků.

Do odkazu přikládám databázi : http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/44978/sample.amm_1.01MB.html

jcerny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BoTL
CDMA maniac

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2007 5:54 pm    Předmět: Re: Rozšíření funkčnosti web serveru Citovat

svarcik napsal:
Zdravím,

předem se chci omluvit, pokud můj dotaz/požadavek bude trošku mimo.... Po pár počátečných problémech jsem na Flash disku rozjel popisovaný web server. Je to super věc, ale rád bych, kdyby se našel někdo, kdo by to trošku vylepšil... Ještě bych doplnil, že s php ani asp nemám žádné zkušenosti.

Jistě většina z vás řešila problém s evidencí filmů. Já jsem pro toto zvolil celkem propracovaný prográmek, který nejen že umí automaticky načítat informace o filmech, ale vše ukládá do databáze...

Pro evidenci filmů jsem nalezl PHP/MySQL aplikaci VCD-db. Bohužel se mi ji nepodařilo nainstalovat. Je vyžadováno povolení simplexml na straně PHP a bohužel se mi ji nepodařilo nastavit na Enable.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra koppel.cz -> Projekty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: