Obsah fóra koppel.cz koppel.cz
Díky, krtku...

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

WGET s moznosti cookies
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra koppel.cz -> Projekty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
S474N
CDMA geek

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2007 6:14 pm    Předmět: WGET s moznosti cookies Citovat

Ahoj kluci, docela me zaujaly upravy, ktere se tu delaji a chci se zeptat, zdali uz nekdo neresil kompletni wget? Hlavne mi jde o funkcnost ukladani cookies. Idealni by bylo to mit vsechno na klicence.
engy
CDMA Developer

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2007 9:58 pm    Předmět: Citovat

Zkuste si nainstalovat plny wget pres ipkg.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
S474N
CDMA geek

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 7:56 pm    Předmět: Citovat

Diky, uz jsem pohledal co a jak a jakmile si koupim pametovku od Kingstonu, tak to zkusim. Mam tu nejakou klicenku a s tou si Ausus vubec nerozumi.

EDIT: doufam ze to nebude brane jako reklama, ale na CC maji 2GB za 406 Kc
berda

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 8:21 pm    Předmět: Citovat

I já jsem pohledal, ale nikde jsem nenarazil na možnost nahrát plnou instalaci wgetu přímo do ASUSu; přeci jen, když se mi podařilo díky návodům zde i na wl500G.info fóru zprovoznit externí 320GB NTFS disk, aby chodil bez problému (a samotného mne to překvapilo), možnost stahování třeba z rapidu by se hodila. Našel by se někdo ochotný, kdo by byl s to dostat potřebnou instalaci přímo do routeru? A případně i přidělal "use friendly" rozhraní do webového správce routeru? Nabízím 500,-, snad se k mé nabídce i někdo přidá. Vím, že zde tohle téma kolovalo několikrát a vyšumělo, zkrátka to zkouším znovu...
spamoid
CDMA maniac

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 7:52 am    Předmět: Citovat

Ahoj,

sam sem bez relativnich problemu WGET na Asusu rozdhodil... Pokud by jsi chtel navod, klido napis, pokusil bych se neco splodit : Very Happy
Z rapidu stahuju s premium accountem a fufa to naramne!
berda

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 7:41 pm    Předmět: Citovat

No když bys byl tak ochotný udělat funkční a dostatečně podrobný návod a zveřejnit ho, proč ne? Myslím, že bychom se i na té odměně dohodli... Smile
spamoid
CDMA maniac

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 10:15 am    Předmět: Citovat

Zdravim,

on ten navod na WGET neni vubec nic objevneho. Ja jsem postupoval nasledovne:
- mel jsem k dispozici 2,5" disk 80GB
- pripojil jsem jej k PC a vytvoril jsem primarni partition na disku a naformatoval jej cely na FAT32 (tohle je dulezite, Windowsy XP to neumi, pouzil jsem jiny nastroj)
- pripojil disk k Asusu a restartoval
- pripojil jsem se pres PUTTY (nebo klido Windowsi telnet, to je jedno)
- pak jsem postupoval podle navodu na http://koppel.cz/cdmawifi/postupy/IPKG/ az do kroku 4. kde se resi rozdeleni disku. V tuto chvili jsem postupoval nasledovne:
kód:
fdisk /dev/discs/disc0/disc < enter >
d < enter >
n < enter >
p < enter >
1 < enter >
< enter >
+64M < enter >
n < enter >
p < enter >
2 < enter >
< enter >
+20M < enter >
t < enter >
2 < enter >
82 < enter >
w < enter >

tady byla zmena v tom, ze jsem vytvoril mensi prostory pro Linux. Dale jsem postupoval presne dle postupu do kroku 10, kde je dobre dat jeste prikaz
kód:
cd /opt/
. Dale opet dle navodu az na krok 17, ktery se mi nikdy nepovedl, ale neni dulezity (aspon me to bez toho fungovalo)
- po provedeni tohoto navodu jsem disk odpojil a pripojil k PC, kde jsem na zbytku volneho mista (disk ma po techto upravach asi 84MB mensi kapacitu) jsem vytvoril 3. primarni partition a opet zformatoval na FAT32
- po pripojeni k Asusu a jeho restartu se mi disk primountuje vzdy na /tmp/harddisk/part1/
- pak instalace WGETu:
kód:
cd /opt/
ipkg install wget

- tim by se mel nainstalovat lepsi WGET, po rebootu Asusu je mozne jej pouzivat. Ja mam napr. spustitelny soubor obsahujici nasledujici prikaz:
kód:
wget -i /tmp/harddisk/part1/links --load-cookies /tmp/harddisk/part1/w_cook --append-output=/tmp/harddisk/part1/wget_log --background
- ten dela to, ze si nacte soubor s odkazy links, soubor s cookies (exportovanych z IE) a ulozi je do AKTUALNIHO adresare - to je dulezity - zatim se mi nepovedlo donutit WGET aby ukladal soubory do adresare, ktery mu napisu. Taky dela log (opet na pevny disk) a hlavne bezi na pozadi - tzn. to, ze bezi je mozne zjistit bud pres prikaz PS, kde ve vypisu procesu bude WGET, nebo je mozne to zjistit tak, ze narusta velikost jak stahovaneho souboru, tak logu Smile
Doufam, ze je navod pochopitelny, kdyby neco, urco napis, pokusil bych se poradit Smile

PS: odmenu neres, nejvic me potesi, jeslti se ti to povede!
kully
CDMA maniac

PříspěvekZaslal: út prosinec 25, 2007 12:21 pm    Předmět: Citovat

spamoid napsal:

kód:
wget -i /tmp/harddisk/part1/links --load-cookies /tmp/harddisk/part1/w_cook --append-output=/tmp/harddisk/part1/wget_log --background

links je soubor, nebo je to slozka ? (pak jaky(e) soubor(y) musi byt v te slozce?)
w_cook bude asi slozka, ze ? A v ni nakopirovane cookies z IE ?

Neslo by to nejak udelat pres web rozhrani - pridavani odkazu a sledovani prubehu? V PHP trochu umim, takze bych mohl neco zkusit pokud bych vedel jak na to.
spamoid
CDMA maniac

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 8:53 am    Předmět: Citovat

Ahoj kully,
links je soubor, kde na kazdem radku je jeden link na stahovany soubor. w_cook je taky soubor, je to ve formatu vyexportovanem z IE6 a ponechany pouze radek, kde je cookie na pozadovany server...
Pres web rozhrani jsem to neresil, pripojuju se k Asusu pres Putty a WinSCP, takze to nepotrebuju Smile
Doufam, ze to pomohlo a hezky novy rok!
kully
CDMA maniac

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 10:01 am    Předmět: Citovat

Diky, zkusim to.
Vcera jsem na wl500g.info nasel navod jak rozbehat wget4web. Neni to vlastne nic sloziteho, staci mit nainstalovany webserver a Perl.
wget4web je webove rozhrani pro stahovani souboru. Je mozno stahovat z http/ftp i pokud je vyzadovano heslo, sledovani bezicich stahovani, pozastaveni/spusteni stahovani. Akorat nevim jestli to umi pouzivat ty cookies ...

//EDIT: Akorat je skoda, ze wget nefunguje v rezimu WDS ... Bud musi byt internet pripojen do WAN portu (do USB jsem nezkousel) a nebo mi to funguje v rezimu klient s přemostěním na AP
kully
CDMA maniac

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 11:22 am    Předmět: Citovat

Tak jsem vyzkousel ten tvuj navod na stahovani souboru z www i s cookies a je to super. Presne jak jsem potreboval ... Soubory se stahuji z rapidshare jeden po druhem jak jsou v tom souboru a z cookies si precte prihlasovaci udaje. Proste parada. Jeste musim vyresit ovladani - zatim to provadim pres telnet a asus mam par dni tak nevim co jeste vsechno umi a zvladne ... Zatim tam mam php server, perl, sambu3 myslim a ten wget ... Zkusim nejak poresit ovladani wgetu pres web, ale nevim, nevim ....
kully
CDMA maniac

PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2007 10:28 am    Předmět: Citovat

spamoid napsal:
Ja mam napr. spustitelny soubor obsahujici nasledujici prikaz:
kód:
- ten dela to, ze si nacte soubor s odkazy links, soubor s cookies (exportovanych z IE) a ulozi je do AKTUALNIHO adresare - to je dulezity - zatim se mi nepovedlo donutit WGET aby ukladal soubory do adresare, ktery mu napisu.

prikazem -P urcis do jakeho adresare se to bude stahovat. Ja ted pouzivam tento prikaz:
kód:
wget -c -i /tmp/harddisk/share/wget/files/links --load-cookies /tmp/harddisk/share/wget/files/w_cook --append-output=/tmp/harddisk/share/wget/logs/wget_log -P /tmp/harddisk/share/wget/files/ --background
spamoid
CDMA maniac

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2008 5:20 pm    Předmět: Citovat

To kully: diky za -P, ja uz to obesel tak, ze vzdy pred spustenim wgetu si dam cd do pozadovaneho adresare Smile, ale mozna to upgradnu na to, ze budu mit linky a spustitelne soubory jinde. Diky!
miktt

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 7:38 pm    Předmět: Citovat

Zdravím, mohl by mi někdo pomoci s Asus 500gP a USB klíčenkou ?
Chci stahovat data z rapidshare.com na USB disk v Asusu, bohužel jsem návod:http://koppel.cz/cdmawifi/postupy/IPKG/ nepochopil. Co je potřeba k zprovoznění stahování z rapidu (Program...)

Pochopil jsem, že mám vytvořit na disku dva oddíly... ale raději by jsem to potřeboval vysvětlit klasicky
kully
CDMA maniac

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 8:34 pm    Předmět: Citovat

Az to rozjedes, tak napis. Udelal jsem si script pres webove rozhrani. Jen tam pak nahazis linky a je to. Nemusis se prihlasovat pres telnet ani nic podobneho ... Ale musi ti bezet php server a perl
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra koppel.cz -> Projekty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Přejdi na: