Obsah fóra koppel.cz koppel.cz
Díky, krtku...

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Torreting - windows

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra koppel.cz -> Projekty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lucaslega

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 9:02 pm    Předmět: Torreting - windows Citovat

Čauky,

můžete mi prosím poradit s Torretingem ?

Mám Asus 500g Premium ... download master je fakt na ... takže jsem se dopídil k oleg FW případně Koppel a jejich projektu torreting ... bohužel jsem win uživatel a nějak jsem z toho zmatenej
Linux znám akorát základy a podle návodů jsou to samí linux příkazy, ale podle mě se jen jedná o příkazy pro ten router a měli by jít nějak posílat přes Telnet ve win, pokud se nepletu a linux na PC tedy není potřeba ... můžete prosím nějak poradit ?

1) jaký byste doporučili FW - oleg, koppel a případně verzi ?
2) jak mám torreting nainstalovat případně poradit, jak tam házet ty příkazy. Příkazové řádky případně telnetu se nebojim jen prostě nějak nevim jak na to

Na routeru chci mít jen čistě routování kabelového modemu (UPC), wifi jako APčko a stahování torrentů na připojený USB HDD (nyní mám jen jednu partition na ext2, pro torreting jsou myslím potřeba 2, ale tim se nějak prokoušu) a USB tiskárnu. Ostatní vychytávky nepotřebuji Smile

Díky moc za radu

Lucas
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 9:50 pm    Předmět: Citovat

1) jedine koppel firmware
2) je to popsano velmi precizne na koppel.cz/cdmawifi v sekci Projekty - Torrenting. Instantni postup je jednoduchy, proste ty prikazy zadavate jeden po druhem, tak jak jsou tam uvedeny. Pokud se necitite ani na to, tak kupte hotovy flashdisk...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lucaslega

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 1:37 pm    Předmět: Citovat

No cejtim se na kde co Smile Prikazy bych rad nekam "hazel", postup je mi jasny, ale nejak mi neni jasne kam je zadavat ? Na telnetu se lze nejak pripojit na ten router a pote tam ty prikazy psat, nebo kam ?

Moc dekuji za odpovedi.

PS. jeste tam mam origos FW, treba az flashnu koppel, bude mi to jasne a uvidim to v administraci, ale radeji se ptam predem.
admin
Site Admin

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 2:03 pm    Předmět: Citovat

lucaslega napsal:
No cejtim se na kde co Smile Prikazy bych rad nekam "hazel", postup je mi jasny, ale nejak mi neni jasne kam je zadavat ? Na telnetu se lze nejak pripojit na ten router a pote tam ty prikazy psat, nebo kam ?

Moc dekuji za odpovedi.

PS. jeste tam mam origos FW, treba az flashnu koppel, bude mi to jasne a uvidim to v administraci, ale radeji se ptam predem.

Ano, nas firmware vam zpristupni telnet do konzole.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lucaslega

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 2:05 pm    Předmět: Citovat

takže pro lamy jako jsem já Smile
po instalaci koppel FW si nainstalujte pridavek TELNET do windows - ve viste : ovladaci panely / pridat nebo odebrat programy / pridat nebo odebrat soucast systemu /. V XP by mel byt Telnet standartne (aspon v PRO verzi). Pote ho spustte a napiste "o my.router" - prikaz pro Otevreni spojeni. A pak jen hazet prikazy jak je psano v projektu torreting.

Nyni se stydim, ze jsem vubec takovy dotaz daval, vzdyt je to jasny jak facka Smile Uz mi to beha na 120G disku a pohodicka. Díky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra koppel.cz -> Projekty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: