Obsah fóra koppel.cz koppel.cz
Díky, krtku...

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

torrenting nastavenie

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra koppel.cz -> Projekty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hihinko

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2009 9:19 pm    Předmět: torrenting nastavenie Citovat

Ked si dam v torrentingu Options tak mi zvykne prehadzovat hodnoty. Stretli ste sa s tym uz niekto ?

Ja si tam zadam DL: 200, UL: 10 a niekedy mi tam nahodi este tri nuly za to . Neviete cim to moze byt ?

hodnoty su v KiB (dufam ze to chapem spravne ze su to KB)

PS1: Je dobre nastavovat nejaku cache ? swap mam 512 MB (celkovy disk je 250 GB)

PS2: Co znamena moznost "Use bitfield file" ?

Este ma napadla jedna vec, neviem ci som aktivny pri stahovani, mam dva routre za sebou, sctsc demon mi bezi na porte 44300, tento isty port som premeroval na dsl routri na IP ASUS-u s torrentingom, telnet mi odpoveda aj z internetu na danom porte aj vo vnutornej sieti to je pravda , ALE!!! pri stahovani torrentu na pc mi ide na maximum pripojenia 260kB/s a ked dam ten isty torrente stahovat na ASUS-e tak mi ide len podstatne mensou rychlostou, napriklad 7kB/s a ukazuje pocet seedov/leechov 7/18 aj ked realne je ich tam 301/636
je mozne nejako povolit viac seedov ?

Vdaka za odpovede
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra koppel.cz -> Projekty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: